In memoriam – Martin ‘Bush’ Welsh

Deze week bereikte ons het verdrietige nieuws dat Martin 'Bush' Welsh overleden is. Bush was lid van het oprichtingsbestuur van Arcana en van begin af aan zeer betrokken bij het organiseren van Elerion als evenement en het opzetten van onze geliefde spelwereld. Hij is ruim 10 jaar lang de voorzitter van onze vereniging geweest.
Daarnaast organiseerde hij regelmatig een horror-evenement en toen Arcana haar activiteiten uitbreidde met Puerto Diablo nam hij met plezier deel aan ons eerste historische evenement.
De laatste tijd was hij wat minder actief, maar nog steeds wel begaan met onze vereniging. Tijdens onze jubileum ALV kwam hij, met het voltallige oprichtingsbestuur op bezoek om ons te feliciteren. Bush werd 62 en zal door ons en iedereen die hem kende enorm gemist worden.

bush